Türkiye’nin önde gelen perakendecileri için, tam olarak onların finansal ihtiyaçlarına göre kurgulanmış bir satış otomasyonu yönetim sistemi…

Perakende zincirleri, süpermarketler, zincir mağazalar ve akaryakıt istasyonlarının teknoloji otomasyonu ihtiyaçları diğer sektörlerden farklı gelişiyor. Dev perakende şirketlerine ve çok şubeli gelişmiş yapılara özel RETAIL 9000 finansal otomasyon platformu, perakendenin iş yapış biçimlerine özel tüm ihtiyaçların tek bir otomasyon sistemi ile karşılanmasına imkân tanıyor.

RETAIL 9000, perakende satış otomasyon yönetim sistemi, POS ve yeni nesil ÖKC satışlarından muhasebeye kadar, işletmenin tüm ticari ve finansal hareketlerini kapsayan, işletmeye özel bir iş modeli oluşturulmasını sağlayan ve en önemlisi de bilginin analiz edilerek sağlıklı ve atik bir karar destek sisteminin oluşmasına olanak veren yönetim mimarisidir.

AVM9000

Alışveriş merkezleri için özel olarak geliştirilmiş olan AVM9000 ürünü, tüm bağımsız ve ortak alanlara ait her türlü detayın tanımlanabilmesini ve takip edilebilmesini sağlıyor. AVM9000, ERP ürünleriyle entegre bir şekilde kullanıldığında; stoktan satın almaya, hizmet-masraf yönetiminden demirbaş yönetimine, finanstan muhasebeye, karar destek yönetiminden personel yönetimine, insan kaynakları yönetiminden servis bakım yönetimine kadar tüm ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılayabilir.

MİKROSHOP

Günümüzde, her sektörde olduğu gibi perakende sektöründe de, ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ bir avantaj olmaktan çıktı. Artık bunu sağlayamayan işletmelerin ayakta kalması çok zor. Çözüm sunduğu sektörlerdeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden Mikro, perakende sektörü için geliştirdiği MIKSHOP ile mağazacılık anlayışına yeni bir bakış açısı getiriyor. Dokunmatik ekranlar üzerinde çalışabilen MIKSHOP, tüm satış operasyonlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor.

E-SERVİS

Mikro’nun yeni nesil ürünü e-Servis, Windows Client tarafında sizin tarafınızdan belirlenmiş olan zaman aralıklarıyla tüm e-Fatura kapsamındaki firma bilgilerini ortak veri tabanına kaydediyor. Ayrıca kullanmış olduğunuz tüm veritabanlarınızda kayıtlı olan cari kartlarınızın, e-Fatura kullanımını ve Alias bilgilerini de otomatik olarak sizin yerinize zahmetsizce güncelliyor. Web servis tarafında ise örneğin, perakende satış sistemlerinin (POS) ya da e-Ticaret uygulamalarının VKN (Vergi Kimlik Numarası) sorgulamalarına da imkân vererek e-Fatura’ya tabi olan firma bilgilerine anında ulaşabilmenizi sağlıyor.

PROMOSYON

RETAIL 9000 ve TİCARİ SET ürünleriyle ile entegre çalışacak şekilde geliştirilen PROMOSYON programı, stok, cari, mağaza detaylarına göre promosyonlar tanımlayabilmenizi ve bu promosyonları dilediğiniz zaman, dilediğiniz formatta raporlayabilmenizi sağlıyor.

DEMO TALEBİ VEYA DAHA FAZLA DETAY İÇİN

SİZİ ARIYALIM

SİZİ ARIYALIM(216) 469 53 67

Teşekkürler

Biz en kısa zamanda size ileteceğiz.

Geri Dön
Kapat